Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Eventy
czytaj więcej
Eventy

Impreza firmowa dla partnerów? A może organizacja stoiska na największej imprezie esportowej na świecie? W agencji komunikacji nie boimy się wyzwań, dlatego organizujemy eventy dopasowane do twojego budżetu oraz potrzeb. 

Jesteśmy tam, gdzie nasz klient nas potrzebuje. Przygotowujemy kompleksowo konferencje prasowe, imprezy firmowe, gale, targi, zawody, webinary. Organizując eventy zajmujemy się wszystkim od podszewki: począwszy od doradztwa strategicznego, przez nadzór finansowy, oprawę wydarzenia, jego promocję i bezproblemowy przebieg eventu. 

Wideo/Foto

Nasze eventy dopełniamy relacją foto i wideo z wydarzenia. Oferujemy nie tylko relacje z wydarzeń, ale również nagrywanie konferencji. Utrwalamy w ten sposób wspomnienia uczestników z eventów a co za tym idzie, podnosimy rozpoznawalność firmy je organizującej. Dodatkowo, jeszcze przed wydarzeniem przygotujemy koncepcję takich relacji, tworzymy scenariusz i dobieramy muzykę. Po opracowaniu relacji i jej akceptacji, publikujemy ją w mediach społecznościowych, gdzie nasze filmy ogląda kilkadziesiąt tysięcy osób.

Zobacz więcej usług