Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Doradztwo strategiczne
czytaj więcej
Doradztwo strategiczne

Doradzamy przedsiębiorstwom przy podejmowaniu strategicznych decyzji odnośnie ich działalności. Wspieramy ich cele biznesowe, analizujemy rynek i pomagamy im być o krok przed konkurencją.

Kompleksowo analizujemy obecność firmy w mediach oraz jej sytuację biznesową, tak aby dostosować nasze działania do potrzeb klienta. Pomagamy określić cele strategiczne, do których realizacji następnie dążymy, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte przy wcześniejszych współpracach.

Rebranding

Pomagamy firmom zaplanować proces rebrandingu.  Analizujemy przyczyny zajścia procesu odświeżenia wizerunku marki, określamy cele i wprowadzamy zmiany w życie. Nasz proces rebrandingu obejmuje komunikację wizualną, czyli zmianę logo, strony internetowej, biura, produktu, a także komunikację werbalną dotyczącą stworzenia nowego sloganu, hasła oraz opracowaniu spójnych treści. 

 

Employer branding

Zadbamy o to, żeby twoja firma stała się w oczach pracownika niepowtarzalnym miejscem do pracy. Doskonale wiemy, że pozyskiwanie nowych i utrzymanie obecnych talentów w twoim biurze nie jest łatwym procesem, dlatego w naszych działaniach EB i marketingu rekrutacyjnym stawiamy na poprawę komunikacji wewnętrznej i edukację pracowników. Organizujemy szkolenia zamknięte i warsztaty dopasowane do potrzeb twojej firmy oraz poprawiamy jej wizerunek w social mediach. Pomagamy wejść na wyższy poziom komunikacji z pracownikami i kandydatami do pracy. 

 

Zobacz więcej usług