O Nas
O Nas
O Nas
O Nas
O Nas
O Nas
O Nas
czytaj więcej

Poznaj nas bliżej
Na początku był… Tomek

Chociaż na rynku działamy od 2011 roku, to nasza historia jest trochę dłuższa. Dlaczego? Bo nie byłoby nas gdyby nie Tomek - założyciel WĘC PR, a on pierwsze kroki w branży stawiał już w wieku 16 lat.

Tomasz Węc ma ponad 18-letnie doświadczenie w branży i 10-letnie w prowadzeniu własnej agencji. Zaczynał działając jako freelancer, łapiąc pojedyncze zlecenia, potem próbował swoich sił w organizacji eventów, a także pracował w agencjach PR-owych. Zrobił w tym czasie kilkaset projektów, zaliczył kilka porażek, a wszystko to zaowocowało realizacją ważnego, życiowego celu, którym było otworzenie własnej działalności. Tym sposobem, we wrześniu 2011 roku, powstało WĘC PR.
I pomyśleć tylko, że to wszystko mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby Tomek zajął się swoim drugim marzeniem i zaczął zawodowo... wyburzać budynki!

Oferta WĘC PR ewoluowała na przestrzeni lat. Związane jest to ze specyfiką branży IT, w której głównie się obracamy. Zamiast stawiać na zdobywanie jak największej liczby klientów, my postanowiliśmy ukierunkować się na zapewnienie firmom, z którymi współpracujemy, kompleksowych świadczeń z obszaru komunikacji. Na początku zajmowaliśmy się tradycyjną formą PR-u, jednak wraz z pojawieniem się nowych możliwości oraz wyzwań, jakie stawiano przed nami, rozwijały się w agencji kolejne talenty i nowe umiejętności. Nasz profil działalności rozszerzył się o social media w 2013 roku, a nieco później w 2014 o organizację eventów. W przeciągu 36 miesięcy zorganizowaliśmy 59 wydarzeń, w tym m.in.- spotkania blogerów, wyjazdy, imprezy, spotkania prasowe, konferencje, a przede wszystkim eventy esportowe. W 2017 roku do oferowanych przez nas usług, dodaliśmy wideo, a na przełomie 2019 i 2020 roku, wyraźnie uwypukliły się u nas zadatki na agencję 360.

Historia firmy

Od zawsze coraz wyżej stawiamy poprzeczkę. Dotyczy to realizowanych przez nas usług, a także aspiracji odnośnie pracy z klientami. Zaczynaliśmy działając na lokalnym rynku, a obecnie współpracujemy z markami znanymi na całym świecie.

Zespół

Zespół, który docenią nie tylko klienci, korporacje, ale także dziennikarze i media? Tak, to my!
Jak to robimy? Tajemnica tkwi w różnorodności! W naszej drużynie grają ludzie o przeróżnych zainteresowaniach i z dużym bagażem doświadczeń. Każdy z nas jest inny, a jednak lubimy spędzać ze sobą czas zarówno w pracy jak i poza nią. W ten sposób zbudowaliśmy silną i stabilną grupę ludzi, gotowych do działania w twoim imieniu.