Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Digital/Social Media
czytaj więcej
Digital Media

Angażujące i kreatywne kampanie to nasza specjalność. Poprowadzimy twoje profile w mediach społecznościowych, zrealizujemy kampanie, stworzymy wideorelacje, które zaciekawią twoich potencjalnych klientów.

Social media nie mają przed nami tajemnic - to nasze naturalne środowisko PRacy. Na bieżąco śledzimy wszystkie trendy. Wiemy, jak prowadzić profesjonalne konta na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i Twitterze oraz tworzyć interesujące treści. W swoich działaniach promocyjnych wykorzystujemy przygotowane przez nas materiały graficzne i wideo. Angażujemy do współpracy influencerów dopasowanych do profilu klienta. 

Influencer Marketing

Twórcy internetowi przyciągają coraz większe grono odbiorców, a my wykorzystujemy ich zasięgi i zaangażowanie obserwujących ich osób, aby zbudować zaufanie do twojej marki i zwiększyć zasięg kampanii. Choć nie jesteśmy agencją influencer marketingu, to w swoim portfolio mamy twórców z branży creative, lifestyle, fotografów, podróżników czy youtuberów, z którymi często współpracujemy.

Wideo

Przekaz za pomocą obrazu dociera do odbiorców lepiej niż komunikat słowny. Nie bez powodu YouTube i TikTok cieszą się tak dużą popularnością. W WĘC PR napiszemy dla ciebie scenariusz produkcji, przygotujemy wideo na twoje profile społecznościowe, filmy reklamowe i promocyjne, relacje z wydarzeń, wyreżyserujemy je, zmontujemy i opublikujemy. 

Promocje

Zwiększamy świadomość marki i jej produktów, dla potencjalnych jak i stałych konsumentów, dzięki wdrażaniu rozwiązań internetowych na stronach klientów naszej agencji i tworzonych przez nas Landing Pages. Bezpośrednio zwiększamy sprzedaż produktów poprzez projektowanie i implementowanie inicjatyw związanych z promocjami bundlowymi. 

Zobacz więcej usług