Poszukiwany
Poszukiwany
Poszukiwany
Poszukiwany
Poszukiwany
Poszukiwany
Poszukiwany
Senior Digital Executive

W związku dynamicznym rozwojem firmy, a co za tym idzie – nowymi projektami, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Digital Executive:

Oczekujemy:

  • Świetnego wyczucia trendów oraz umiejętności zgrabnego wykorzystania ich.
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane agencyjne).
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych (tj. Facebook Ads Manager, LinkedIn Sales Solutions, Google Analytics etc).
  • Wiedzy o mediach społecznościowych w tym: copywritingu oraz SEO.
  • Sprawnego budowania relacji z klientem, również w języku angielskim.

Twoje zadania:

  • Opracowanie i koordynacja kampanii dla naszych klientów (z wykorzystaniem mediów społecznościowych, kampanii display i innych);
  • Analiza bieżących działań pod kątem efektywności.
  • Prowadzenie projektów i działań budujących wzrost zaangażowania, ilości fanów oraz sprzedaży przez media społecznościowe.
  • Budowanie oraz egzekucja strategii digital marketingu.
  • Zarządzanie zespołem/projektami.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu.
  • Dodatkowe premie za extra projekty dla klientów.
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie okularów do pracy przed komputerem.
  • Możliwość pracy zdalnej (w końcu digital ;)).
  • Zgrany zespół, partnerskie podejście i luźna atmosfera w pracy.
  • Praca przy dużych klientach w międzynarodowym środowisku.
  • Wpływ na rozwój oraz kierunek agencji.
  • Szkolenia, warsztaty oraz konferencje podnoszące kwalifikacje w dziedzinie digital marketingu oraz zarządzania.

Dokumenty aplikacyjne (CV, LM) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@wec24.pl, w tytule podając nr referencyjny SDE/W24.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą, z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.